مسئول تمام اتفاقات زندگی

مسئول تمام اتفاقات زندگی

اثباتی بسیار قدرتمند و علمی برای قانون جذب

چگونه جهان هستی را تحت تاثیر قرار دهیم؟

آشکار است که ما می توانیم با قدرت تفکر ، جهان اطراف را با فرکانس خود تحریک کرده . و طبق قانون جذب هرآنچه را که بتوانیم با احساس خوب تجسم کنیم ، می توانیم به سمت خودمان جذب کنیم .

اما هنوز این تئوری مخالفان بسیار زیادی دارد . چون این افراد نیروی جسمی را بالاتر و برتر از نیروی فرکانسی و قلبی می دانند و ادعا می کنند این قانون برای آنها جواب نمی دهد !

پس اجازه دهید که موضوعی را برای شما بیان کنم :محققان نوین برای اینکه مطمئن شوند اجسام اطراف ما از سمت ذهن ما تاثیر می پذیرند آزمایشی جالب انجام دادند . آنها چند جسم انتخابی و تصادفی را انتخاب کردند مثل : کتاب ، طلا ، چوب ، گل ، انسان زنده و جسد یک حیوان .

در مرحله ی اول ، تمام این اجسام را در مقابل بمباران فوتون های اشعه ی گاما قرار دادند و می خواستند تغییر انرژی ارتعاش قبل و بعد این اجسام را مقایسه کنند . بال استثنا ، همگی تغییر سطح انرژی داشتند و فهمیدند که ماهیت این ساختارها انرژی است . آنها کمی بعد نتیجه گیری کردند ماهیت تمام ذرات کیهان به طور وسیع ،از صورت های مختلف یک انرژی منبع ، نشات گرفته است .

در مرحله ی دوم ، محققان یک انسان را انتخاب کردند و از او خواستند با روش های تمرکزی و تجسمی خاص روی تمام این اجسام، انرژی ذهنی وارد کند .بعد از این کار، اتفاق جالبی رخ داد . تمام اجسام مثل طلا ، گل و انسان و چوب و … در ساختار ظاهری همان طلا و گل و انسان و چوب و … باقی ماندند اما در تمام موارد تست مشخص می کرد که ارتعاش این اجسام تغییر چشم گیری کرده است !!!

حالا به یاد بیاوریم ، ادیسون و انیشتین چندین سال گذشته درست می گفتند که ذهن می تواند با تمام اجسام تبادل انرژی کند و روی آنها اثر بگذارد . چون همه چیز از انرژی است!

جهان

 کشف قوانین در جهان هستی 

کمی بعد در آزمایشی دیگر ، این کشف وسیع تر بررسی شد :

 

ارتش روسیه روی سربازان نظامی خود آزمایش خاصی را انجام داد . افسران ارشد ارتشی برای تست فرماندهی در فضای آزاد، در مقابل پرتاب وسایل خطرناک مختلف قرار می گرفتند تا سریع ترین واکنش دفاعی آنها ، در مقابل دفع ضربات این وسایل مشخص شود. آنها می خواستند بفهمند سریع ترین واکنش توسط چه ویژگی های فیزیکی و روانی ثبت می شود .این آزمایش در ۳ مرحله با دقیق ترین سنسور های واکنش سنج اندازه گیری می شد .مرحله یک :پرتاب چاقو از فاصله ی دور . مرحله دو : پرتاب ذرات ریز سنگ . مرحله آخر :شلیک گلوله پلاستیکی از فاصله ی ۵ متری به سمت بدن افراد .

 

نتایج مرموز و شگفت آور بودند !

بسیاری از پرتاب ها دفع می شدند . در مواردی آنقدر پرتاب ها سریع بود که حسگر های ثبت اطلاعات روی بدن فرد نشان می داد که این واکنش های دفاعی بدن ارادی نیستند و دستگاه عصبی مرکزی در بدن حتی آنها را دریافت نکرده است! اما در کمال تعجب ضربه دفع می شد . آنها اعتقاد داشتند در بیشتر موارد زمانی که فرد حواسش نیست نیرویی درون بدن این وجود خطر را می فهمد و در نقش واکنش گر بسیار سریعی عمل می کند و پیش از اصابت ذرات شن ، گلوله … شخص را در مقابل اصابت آنها محافظت می کند و باعث می شود شخص بازتاب حرکتی برق آسا داشته باشد یا جا خالی دهد.

 

این واکنش سریع و غیر ارادی ، نتایج آموزشی نظامی ها را به هم می ریخت چون در چند نمونه پرتاب متفرقه از زاویه هایی به فرد شلیک شده بود که آن فرد در آن زاویه اصلا دید کافی هم نداشت اما ثبت نتایج حسگر ها نشان می داد که باز هم دفاع نا خداگاه انجام شده است !

 

آنها نمی توانستند بفهمند آن فرد با چه ویژگی خاصی این کار را انجام می دهد .

 

تصمیم گرفته شد ، آزمایش روی افراد عادی با مهارت کمتر و حتی چند حیوان ۰ مثل سگ و اسب و …

تست شود . در کمال تعجب دیده شد که این موجودات مثل نمونه های قبلی در بدنشان ، واکنش گر غیر ارادی دارند. یعنی این واکنش ایمنی سریع برای همه ی موجودات هست و در انسان ها قوی تر مشاهده می شود .

 

حسگر ها گزارش می کردند که : واکنش فرد آنقدر سریع است که بدن به محض دریافت حس حمله بدون تبادل دستوری از مغز و دستگاه عصبی ، آن دفاع را خودبخود انجام می دهد انگار وجود آن خطر را زودتر متوجه می شود ، انگار بدن می تواند با یک اگاهی دقیق ،نزدیک شدن سریع آن جسم را حس کند و به صورت شگفت آوری مسیر اصابت را تشخیص دهد!

این مقاله را ببینید  اساسی ترین روش تغییرات سریع

 

این مثال خیلی واضح است زیرا همه ی ما تجربه کرده ایم که ، زمانی که وسیله ای سمت چشمان ما پرتاب می شود ، یا در معرض اصابت ضربه ای سریع قرار می گیریم ، بدن به طور ناخدا گاه جا خالی می دهد و یا حفاظ دست ایجاد میکند و یا چشم ما سریع پلک میزند و خطر را دفع ی کند .

 

محققان فهمیدند این واکنش ما آنقدر سریع است که از حیطه ی تسلط دستگاه عصبی واکنش گر ما، خارج است . یک محقق با آزمایش های متعدد نشان داد که به دلیل دریافت انرژی فرکانسی آن اجسام توسط قلب ما ، آن اطلاعات در قالب آگاهی هشداردهنده با فرکانسی قدرتمند به تمام اعضای بدن ما مخابره می شود . جالب اینجا بود حتی این پخش هشدار به تمام بدن ، لحظاتی قبل از شلیک و اصابت ذرات به بدن ما صورت گرفته است!

 

 

قلب با اجسام خارجی تبادل فرکانس دارد!!

یعنی قلب با آن اجسام خارجی تبادل فرکانسی بسیار ، بسیار سریع برقرار می کند و حتی قبل از برخورد آنها به بدن ، جنس هوشیاری آنها را می گیرد و در قالب کد احساسی به بدن گزارش می کند و آگاه سازی ی کند بدن با چه فرکانسی ، به چه مقدار هماهنگ شود .

 

این حس زمانی به خوبی عمل می کند که در حالت تمرکز یا بی فکری باشید و در آرامش جنس احساسی این فرکانس ها را حس کنید . پس در افراد استرسی و نگران که ترس داشتند و سطح کورتیزول)هورمون استرس( آنها بالا رفته بود ، این بازخورد ضعیف تر عمل می کرد و آنها ضربات خطای بیشتری داشتند و حتی در مواردی بدن آنها کاملا معکوس واکنش نشان داده بودند .

⮚ همچنین در یک نمونه ی دیگر ؛

تحقیقات یک موسسه ی زیست شناسی ملکولی به نام پیوتر گارایف نشان می داد که DNA مولکول ها ، در اثر قصد عمل مثبت و آرامش بخش می توانند تغییر کنند و در مراحل پیشرفته تر این سلولها به صورت هوشمند خودشان را ارتقا دهند .اما پیش از این ، همه اعتقاد داشتند که تنها کار DNA ساخت پروتئین است اما با این آزمایش جدید گفته شد که فقط ۱۰ درصد وظیفه ی هر رشته DNA ساخت پروتئین است و در ۹۰ درصد باقی مانده وظایف آن ، به عنوان یک فوق رسانای اطلاعات عمل می کند .

 

این وظایف را می توان به صورت زیباتر در کتاب کریون نوشته ی لی کارول دریافت ،.

او می نویسد : طبق آزمایشات ما ، DNA بدن موجودات اطلاعات زیر را در خود جای میدهد :

(۱ اطلاعاتی دقیق راجع به تماس با زندگی نسل های انسان ها و موجودات دیگر

(۲ جزییات بسیار دقیق تمامی وقایع این زندگی

(۳ اعتقادات ، باور ها و تعهدات آنها

(۴ اتفاقات و چالش هایی که در آینده آن را می بینیم

 

در این نتایج مشخص شد DNA می تواند فوتون را منتشر کند ، زیر روی هر رشته ی آ ن، میلیارد ها شاخک به عنوان فرستنده و گیرنده ی فرکانسی وجود دارد که کار تبادل اطلاعات و انرژی رمز گذاری شده را انجام می دهند !

 

آزمایشی دیگر در ارتش روسیه

باز هم در آزمایشی دیگر در ارتش روسیه و آمریکا نشان داده شد که برد مسافتی ارسال و دریافت این بسته های آگاهی انرژی، به صورت کدینگ های مخصوص ، تا فاصله ی ۸۰ کیلومتری میرسد . اما چون دستگاه های دقیق تری برای سنجش نداشتند بیان کردند : ما تا این فاصله ، برد تقریبی این فوتون ها را اندازه گیری کردیم اما می دانیم که این فاصله بسیار بیشتر از ۸۰ کیلو متر است. چون تیم های تحقیقاتی ما بارها و بارها فهمیدند انرژی های گسیل شده از یک منبع یکسان ، به یک مقدار ثابت گزارش نمی شود . در نهایت فهمیده شد در مسیر تشدید فرکانسی رخ می دهد و در اثر پدیده ی موج های تداخلی هر اثر ، اثر دیگری را تحریک می کند . یعنی توسط اجسام هم فرکانس ، انرژی جدیدی ایجاد می شود و باعث گسترده شدن این فاصله از منبع فرکانس میشود و چون هر پدیده دورانی عمل می کند در یک دوره در تمام کیهان پخش خواهد شد و مجددا به منبع بر می گردد .

این مقاله را ببینید  بزرگ ترین کشف قرن ۲۱

 

به یاد داریم که زبان جهان ، زبان احساسات است . ما احساسات را در قالب یک فکر تکرار شونده(باور) ، از DNA بدن خود منتشر می کنیم و در اثر تشدید فوتونی مشابه در جهان ؛ شرایط ، افراد ،احساسات و واقعیت هایی را در جهان تجربه می کنیم که ، با آن احساس اولیه ما هماهنگ و هم انرژی است و همچنین می دانیم اتفاق و واقعیتی که در زندگی ما پدید آمده است خاص بوده و با هر فردی دیگری متفاوت است .چون جنس احساسی و پس زمینه ی باوری هر فرد با فرد دیگر فرق دارد ! (تجربه متفاوت زندگی دو قلو های کاملا همسان ، فقط به واسطه ی باور های آنهاست و این موضوع را ثابت می کند که اگر افراد کاملا شبیه هم باشند در باور و احساس منحصر به فرد هستند)

ارتباط با خداوند جهان هستی

ما مسئول تمام زندگی خود هستیم

ما مسئول تمام زندگی خود هستیم در واقع هیچ چیز اتفاقی رخ نمی دهد .

ما کنترل کامل تمام زندگی خود را در دست داریم چون می توانیم روش فکری خودمان را تغییر دهیم و دنیایی جدید را بسازیم . به همین دلیل خداوند بارها و بارها از اختیار ما صحبت می کند و جبر و زور را اصلا نمی پذیرد .

ما در قبال اندیشه ها ، احساسات و گفته های خود مسئول هستیم . ما آفریننده ی زندگی خود هستیم.

حالا بهتر درک می کنیم که هر وقت تعداد زیادی از افراد به یک شیوه فکر می کنند و به یک شیوه حس می کنند و به یک شیوه عمل می کنند یک موج پر قدرت در جهان آنها ایجاد می شود و تمام شرایط هم جنس را، با تشدید بسیار شدیدی همراه می کند . آنقدر قوی و پر انرژی عمل می کند که باعث گسترش فراگیر عشق یا نفرت ، آرامش یا تشنج ، امنیت یا نا امنی ، صلح یا جنگ ، ظلم یا برابری ، قدرت یا ضعف ، سلامتی یا بیماری ، ثروت یا فقر و … می شود .

خلاف قوانین جهان عمل می کنیم

در بیشتر موارد ما خلاف قوانین جهان عمل می کنیم و از نتایج نا خواسته شکایت می کنیم

 • ما برای نبود جنگ و برقراری صلح می جنگیم در صورتی که بر عکس عمل کردیم !
 • ما بر علیه بیماری ها تبلیغ می کنیم در صورتی که سلامتی را می خواهیم!
 • ما تمام ثروتمندان را محکوم می کنیم در صورتی که دوست داریم ثروتمند شویم!
 • ما با تروریست می جنگیم در حالی که امنیت بیشتری می خواهیم!
 • ما با حوادث طبیعی کنار نمی آییم در صورتی که با فکر جمعی تشدیدش کردیم!
 • ما برای کمبود آب و غذا اعتراض می کنیم در صورتی که تمام مدت ما مسئول زندگی خودمان بودیم!
 • ما با محیط زیست در جدالیم در صورتی که حیات بیشتری می خواهیم !

 

ما قوانین اولیه را هنوز درک نکردیم . ما هنوز نمی دانیم که : جهان ، ” نمی خواهم ، نمی توانم ، نمی شود و نه ها را نمی فهمد ” . جهان فقط تشدید را ماهرانه بلد است . تمام نا خواسته ها را به جهان گزارش می کنید و تعجبی ندارد که دنیای شما پر از تناقض است

 

شما بر علیه چیزی که می جنگید ، آن را گسترش می دهید ؛ جهان در هر صورت شما را حمایت می کند . پس خواسته ها را مطرح کنید ….

به خواسته ها بیاندیشید و مقاومت را متوقف کنید ، زیرا مقاومت چیزی است که شما نمی خواهید

 

 

 نقطه ی عدم مقاومت لحظه ی شروع تغییرات

باز هم یادآوری می‌کنم که نقطه ی عدم مقاومت لحظه ی شروع تغییراتم بود .

تمام انقلاب ها ، تمام فرهنگ ها ، تمام کشور ها به همین روش ساده ایجاد شده اند . آنها جمعی از مردم هم فرکانس و هم انرژی هستند که در یک واقعیت جداگانه زندگی می کنند . آنها با تمام اختلاف های فیزیکی و ظاهری و نژادی ، ویژگی مشترک بسیاری دارند و به زبان ساده باور های مشابه و کاملا همسان در بین آنها فراوان است.

 • با همه ی این توصیف ها ، چیزی نیست که نتوانیم باشیم و نتوانیم آن را داشته باشیم .

 

به زیبایی می شود دریافت که انرژی های مشابه یکدیگر را در تمام جهان جذب می کنند و همدیگر را تشدید می کنند و روی هم اثر افزاینده دارند . به عبارتی انرژی هرگز نابود نمی شود بلکه پیشتر میرود ، گسترده می شود و آنقدر قدرتمند خواهد شد که ما طبق قانون اهرم می توانم با یک فکر غالب ، تغییری بسیار بسیار بزرگ در جهان ایجاد کنیم.

این مقاله را ببینید  متن سخنرانی استرهیکس قسمت اول

ارتباط با خالق در جهان هستی

جهان پیرامون ما دارای شعوری برتر است

همه ی این مثال ها فقط یکی از زیباترین اثبات های علمی از قانون جذب است و تاییدی بر بیان ادیسون و اینیشتین بود که می گفتند: ” هر یاخته در جهان می اندیشد”

جهان پیرامون ما دارای شعوری برتر است ، جهان هر لحظه در حال هدایت شدن است ، جهان درک دارد و در دل هر ذره این فهمیدن و دریافت و ادراک به زیبایی نهادینه شده است.

این شعور آنقدر هماهنگ است که خللی در ساختارش وارد نمی شود و هرگز دیگری را نقض نمیکند . این بیان شاید ساده ترین اثر انگشت خالق جهان برای هستی بخشی باشد .

او جوهره ی هستی است ، او جهان است ، او در ما نبض میزند ؛ جایی نیست که خداوند وجود نداشته باشد و جای مشخصی نیست که فقط خدا درآنجا باشد. خدا جریان انرژی در لحظه است.

 

خداوند در کتاب مقدس ، بسیار زیبا خودش را توصیف می کند . او می داند که ما به دنبال او، به بیرون از خودمان می گردیم ، به همین دلیل گفته است هیچ کجا نیستم و چیزی مانند من نیست (لیس کمثله شی ) و می داند اگر فکر کنیم چون جایی نیست ، پس حتما وجود ندارد!! اما….

 

زیبا می فرماید : شما درون را فراموش کردید ؛ من نزدیک هستم ، من با شما هستم هر کجا که باشید ، من روحم را در شما دمیدم ریال شما جزیی از من هستید . ای انسان ؛ برای تو ، هیچ کجا بیرون از تو نیستم و برای تو ، در همه جا هستم زیرا اگر با چشم من نگاه کنی نشانه هایم را می بینی و انرژی مرا در تمام ذرات هستی تایید می کنی .

 

برای همین غفلت ما ، مولانا جانها می گوید :

 

 • آب در کوزه و ما گرد جهان می گردیم | یار در خانه و ما پرسه زنان می گردیم
 • خدا نه در قعر آسمانهاست و نه در چهار دیوار کعبه …
 • خدا نزدیک تر از رگ گردن، به ماست…
 • خیلی ها هنوز همین جمله ساده را ، باور نکردند …

 

هنوز بسیاری را می بینم که وقتی می خواهند با خدا صحبت کنند روی بام می روند و یا جایی خلوت دستان شان را بالا می برند و خدا را در اوج آسمان می بینند آنقدر دور که گاهی دعای شان را فریاد می زنند ، گاهی دسته جمعی هم صدا می شوند چون فکر می کنند خدا دور است و صدا به او نمی رسد ، بلند تر درخواست می کنند .

مصداق زیبایی از کلام زیر را می توانیم درک کنیم :

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد | آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

خدا تمام توانایی ها را درون مان قرار داده اما ما سالها بود این را باور نمی کردیم .

جهان در اختیار ماست

خدا دوست دارد جهان را از پنجره نگاه ما ببیند

شاید بتوانم بزرگترین دریافتم از زندگی را اینگونه بگویم :

خدا دوست دارد جهان را از پنجره ی نگاه ما ببینید .زیرا خداوند همه ی آگاهی ها را داشت اما آن آگاهی را تجربه نکرده بود . ما تجربه ی خداوند هستیم . خداوند خودش را توسط زندگی ما تجربه می کندو هر لحظه گسترش می یابد. برای همین خدا دوستدار گسترش و تجربه های بیشتر است.

 

✔ یاد جمله ای بسیار زیبا از چارلز آیزنشتاین افتادم که می گوید :

ما بزرگ تر از چیزی هستیم که گفته ایم ، ما فقط پوست نیستیم ، ما فقط استخوان و تکه ای گوشت نیستیم ، ما یکدیگر هستیم ، ما جهان هستیم .

 

به دنبال همین مطلب با این شعر زیبا ساحت پذیرای قلب خود را پر از عاشقانه های رنگارنگ کنید :

خدا به خانه ی دل ما میهمان است

بگشای در و پنجره را

همه آبادانی باش ، آب باش ، نور باش ، الهام باش

گل باش که نوید زندگی میدهد

نگشایی در ، خود را در این قفس حبس خواهی کرد

خدا پس این خانه ی در بسته ی ما، چشم به راه پرتوی از باور ماست

پس هر دروازه ی بسته ، خدا کنار شمعدانی ها نشسته است

پس هر باور ، پس هر روز که گفتم خدا همینجاست ،

دریغا ، خدا در این خانه بود ،

در دل را بگشای

در دل را بگشای

خدا سالهاست عاشق آن خنده ی احساسی ماست .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *