چرا به آموزش نیاز داریم؟چرا دوره فانوس دریایی؟

چرا به آموزش نیاز داریم؟چرا دوره فانوس دریایی؟

چرا به آموزش نیاز داریم ؟

چرا به آموزش نیاز داریم

جایی که در حال حاضر هستیم و جایگاهی که در حال حاضر در آن قرار داریم حاصل افکار و باورها و رفتار و عادت‌هایی است که ما درگذشته داشته‌ایم.
این رفتارها و باورها ما را به‌جایی که الآن هستیم رسانده‌اند. ازنظر معنویت ازنظر سلامتی جسمی و روحی ازنظر کسب‌وکار، روابط و در هر زمینه‌ای نتایج ما حاصل افکار و باورها و رفتار و عادت‌های ما درگذشته بوده است.
اگر می‌خواهیم تغییر کنیم و اگر می‌خواهیم رشد کنیم و به پله‌های بالاتر برسیم و در همه حوزه‌های زندگی تغییرات مثبت ایجاد کنیم باید مثل گذشته نباشیم باید به گونه دیگری فکر کنیم و به گونه دیگری عمل کنیم.
چراکه رفتار و افکار گذشته ما دیگر جواب نمی‌دهد و آن‌ها ما را به جایگاهی که در حال حاضر در آن هستیم رسانده است.

اما سؤال این است

چگونه به‌گونه‌ای دیگر فکر کنیم و عمل کنیم تا بتوانیم نتایج متفاوت بگیریم

افکار حال حاضر ما نتیجه تجربیات و آموخته‌های ما درگذشته بود ه است و اگر می‌خواهیم به گونه دیگری فکر کنیم باید آموخته‌های جدید و تجربیات متفاوت به خود اضافه کنیم تا بتوانیم با استفاده از آن‌ها به‌گونه‌ای دیگر فکر و عمل کنیم.
برای اینکه آموخته‌های جدید به خود اضافه کنیم نیاز هست که آموزش ببینیم. ما باید درزمینهٔ های مختلف زندگی هرروز آموزش ببینیم و به آموخته‌های خود اضافه کنیم تا بتوانیم زندگی‌مان را هرروز بهتر کرده و رشد کنیم.
بنابراین اگر می‌خواهیم در زندگی هرروز در حال رشد و پیشرفت باشیم پس حتماً باید هرروز آموزش ببینیم.

این مقاله را ببینید  اولويت‌های زندگی ،ویدیویی که نگرش شما را به زندگی عوض خواهد کرد

چرا فانوس دریایی

دوره فانوس دریای یکی از آن آموزش‌هایی است که می‌تواند در رشد و پیشرفت زندگی شما تأثیر فراوانی داشته باشد.
برای تهیه این دوره زحمات زیادی کشیده شده است. کتاب‌های فراوانی مطالعه شده است دوره‌های زیادی را گذرانده‌ام و تحقیقات بسیاری انجام داده‌ام. تا این دوره تهیه و آماده‌شده است.

چرا دوره فانوس دریایی درست شد

اگر کتاب‌فروش آغاز یا پایان را که از نوشته‌های من است را مطالعه کرده باشید و یا فایل صوتی آن را گوش‌داده باشید متوجه می‌شوید که خود من با استفاده از آموزش‌هایی که در دوره فانوس دریایی هست توانسته‌ام که مسیر زندگی‌ام را به‌کلی تغییر دهم و به سمتی حرکت کنم که رسالت زندگی من است و می‌توانم از لحظه لحظه زندگیم لذت ببرم و هدف نهایی زندگی که رسیدن به خوشبختی و احساس خوب است را از همین الان در خود ایجاد کنم.


من سال‌ها بود که زندگی یکنواختی داشتم روزها در پی هم سپری می‌شدند و من بدون هیچ انگیزه و هدفی آن‌ها را پشت سر می گذاشتم.
سالیان دراز را فقط تکرار یک روز زندگی می کردم. یعنی یک روز را بیشتر از بیست سال تکرار می کردم و هیچ شوق و اشتیاقی در من نبود و اگر هم بود لحظه ای و زود گذر بود.
بعدازاینکه آموزش دیدم و از آن‌ها در زندگی خودم استفاده کردم توانستم که شروع به ایجاد تغیرت گسترده‌ای در زندگی‌ام کنم.
من‌بعد از بیست‌ویک سال شهامت این را پیدا کردم که کاری را که دوست نداشتم یعنی کارمند رسمی دولت را رها کرده و به دنبال کارهایی بروم که از انجام آن‌ها لذت می‌برم.

این مقاله را ببینید  چگونه هم پول داشته باشیم و هم در جنبه های دیگر زندگی موفق شویم؟|قانون هفدهم جهان هستی | قانون هماهنگی |

بعد از بیست‌وشش سال ترک تحصیل مجدداً شروع به ادامه تحصیل‌کرده و وارد دانشگاه شدم.
وقتی وارد دانشگاه شدم و با دانشجوها صحبت می کردم متوجه شدم که اکثر آن‌ها دقیقه مثل بیست سال پیش من فکر می‌کنند و عمل می‌کنند.
آن‌ها هدف ندارند و نمی‌دانند به کجا می‌خواهند برسند. وقتی از آن‌ها می‌پرسیم هدف شما از آمدن به دانشگاه چیست هیچ جوابی ندارند و می‌گویند حالا ببینم چه می‌شود هر چه شد شاید ‌جایی استخدام شدیم و اگر نشدیم می‌رویم مغازه‌ای چیزی کار می‌کنیم.
این بسیار دردناک است که دانشجوها و بسیاری از افراد نمی‌دانند که از زندگی‌شان چه چیزهایی می‌خواهند. من این اشتباه را بیست‌ویک سال انجام داده‌ام و دوست ندارم که دیگران هم این اشتباه را تکرار کنند.

این شد که تصمیم گرفتم دوره فانوس دریایی را درست کنم. و تجربیات خودم را با آموزش‌هایی که از کتاب‌های مختلف و از دوره‌های فراوان و تحقیقات انجام‌شده ادغام کردم و یک دوره بسیار پرمحتوا و کاربردی فراهم شد.
این دوره یک راهنمای واقعی و کاربردی و عملی است برای کسانی که می‌خواهند زندگی خود را تغییر دهند.
اگر موارد گفته‌شده در این دوره را نکته به نکته انجام دهید مطمئن باشید به زندگی خواهید رسید که حتی اگر با سختی‌ها و مشکلات و شکست‌ها روبرو گردید بازهم از لحظه‌لحظه زندگی لذت می‌برید.

 

 

در این دوره با چه چیزهایی آشنا می شویم؟

در این دوره ما باهدف نهایی زندگی که همان خوشبختی است آشنا می‌شویم و یاد می‌گیریم که برای چه‌کاری خلق‌شده‌ایم و رسالت زندگی ما چیست؟
در این دوره می‌آموزیم که چگونه به آرزوها و روی‌هایمان جامه عمل بپوشانیم و به‌روزترین و بهترین روش‌های هدف‌گذاری را می‌آموزیم
در دوره فانوس دریایی به بهترین روش‌های ایجاد انگیزه آشنا شده و مدیریت عادت‌ها و همچنین مدیریت باورها را فرامی‌گیریم.
پیشنهاد می‌کنم هرگز این دوره را از دست ندهید. دوره‌های مشابه به فانوس دریایی با محتوای کمتر بالای دو میلیون تومان به فروش می‌رسند اما مبلغی که ما برای این دوره قرار داده‌ایم بسیار بیشتر از ارزش واقعی آن است چون دوست داریم که تعداد بیشتری بتوانند از آن استفاده نمایند وزندگی خود را دگرگون کنند.

این مقاله را ببینید  راز موفقیت چیست؟ بزرگان در مورد موفقیت چه دیدگاهی دارند؟

دستاوردهایی که تهیه این دوره برای شما دارد هزاران بار بیشتر از مبلغی است که برای آن پرداخت می‌کنید.
امیدوارم که هرروز آموزش ببینیم و این آموزش‌ها را در زندگی خود اجرا کنیم تا زندگی داشته باشیم سرشار از احساس خوب که همان خوشبختی است.
برای همه شما خوشبختی به معنای بودن و شدن آرزو می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *