اصلی ترین قانون کل کائنات

اصلی ترین قانون کل کائنات

 

 

عمیق ترین و اصلی ترین قانون کل کائنات
قانون جذب

اصلی ترین قانون کل کائنات

اصلی ترین قانون کل کائنات | در جهان همه چیز ، صورتی از انرژی است ، و این ترکیب طوری طراحی شده است که انرژی های مشابه همدیگر را جذب می کنند و همواره یکدیگر را تشدید می کنند !

هر وجودی از خودش انرژی منتشر می کند و انرژی را دریافت میکند.هر فکر سطحی از انرژی را دارد و هر وجود هوشیاری ، با افکاری که از خودش به جهان ارسال می کند ، فقط در یک فرکانس خاص قرارمی گیرد .
نکته ی بسیار جالب اینجاست که در آن فرکانس فقط اتفاقات و افراد و شرایطی را می بیند که هم انرژی و هم فرکانس با خودش هستند!!

 

ادیسون و انیشتین ، دو تا از دانشمندان مشهور جهان یک تئوری را به یک شکل ، به اثبات علمی رساندند . آنها گفتند : ذهن ما فرستنده و گیرنده انرژی ، به صورت ارتعاش است .

اصلی ترین قانون کل کائنات

یک راز بزرگ | اصلی ترین قانون کل کائنات

اما راز بزرگ اینجاست؛ شمایی که در حال مطالعه این نوشته ها هستید در بدن خود قوی ترین و سریعترین گیرنده و فرستنده ، در تمام جهان ، تاکید می‌کنم در تمام جهان را دارید .
این راز برای سال ها مخفی شده بود ؛ چون بسیار بسیار قدرتمند و مرموز بود .

مثالی ساده می زنم : بدن شما میلیون ها بار قدرتمند تر از چیزی شبیه دستگاه رادیو عمل می کند،یعنی وقتی رادیو را روی یک فرکانس تنظیم می کنیم ، دیگر قادر نیست صداهای دیگری را بشنود او فقط قادر است در آن فرکانس یک صدا را بشنود با افراد محدودی معاشرت کند و اخبار و آهنگی را بشنود که دقیقا توصیف شرایط درونی خودش است . با این اوصاف :

امکان ندارد یک فرد بیمار با یک طرز تفکر قبلی و همیشگی ، به طور همزمان در فرکانس سلامتی و بیماری قرار بگیرد ، یعنی امکان ندارد همزمان هم موج ۴۴ هرتز را گوش دهد ، هم ۹۰ هرتز!

امکان ندارد یک فرد فقیر ناگهان ایده های میلیاردی به ذهنش برسد و به آن ایده ها عمل کند!
امکان ندارد فردی با روابط زجر آور با افرادی که حس خوشبختی می کنند معاشرت کند!

 

این مقاله را ببینید  بزرگ ترین کشف قرن ۲۱

واضح ترین بیان قانون جذب

قانون جذب ناظر بر این امر است که هرگونه انرژی (چه مثبت وچه منفی))با هر فرکانسی مرتعش کند ، دقیقا ؛ همان را به سوی خودت جذب می کند .اینطور است که جهان ، با هوش بسیار بالا همواره کبوتر با کبوتر و باز با باز را رعایت میکند. اینطور است که دارای نظم حیرت انگیزی است .

چه شما مسیحی باشید یا بودایی یا یهود یا مسلمان این قانون را فرا گرفته اید که می گوید : هر چیزی که تو به جهان می فرستی همان مقدار به تو بازمی گردد ، این واضح ترین بیان قانون جذب است .

تحقیقات انجام شده

اصلی ترین قانون کل کائنات | یک دانشمند در چند سال گذشته کشفی بسیار جالب داشت او با روش عکاسی کرلیان توانست از سطح انرژی بدن ما عکس بگیرد و انرژی آن را محاسبه کند . نتایج ، او را شگفت زده کرد !فهمید که بدن ، یک منبع بسیار بزرگ انرژی است ؛ انرژی خروجی از بدن ما ۱۲/۴۰۰ میلیون کیلووات ساعت است و میتواند برق یک شهر بزرگ را به مدت یک هفته تامین کند . بدن ما یک فرستنده و گیرنده ی انرژی به صورت بسیار قدرتمند است که در یک محدوده ی خاص عمل میکند .

تمام موجودات تمام اشیاء ، حتی خود شما فکر، حتی تخیل ، حتی تجسم صورتی از این انرژی هستند !!!

این قانون تمام ثروت و فقر ؛ تمام سلامتی و بیماری ؛ تمام روابط عاشقانه و نفرت انگیز ؛ تمام و تمام موفقیت ها و شکست ها را شامل می شود .

اصلی ترین قانون کل کائنات۰

جنس افکار ما از چیست؟

اصلی ترین قانون کل کائنات | زمانی که تجسم میکنیم یا فکری را در سر خود داریم برای ایجاد تصویر و رشته ی فکری کالری میسوزانیم ، کالری صورتی از انرژی است و هر چیزی که انرژی را مصرف کند پس خودش همان انرژی است ،در نتیجه این است تفکر و تجسم هم انرژیست زیرا انرژی را مصرف می کند!

هر فکر قدرتی دارد ؛ یعنی جدید ترین دستگاه ها به صورت یک کلاه سنسوری هوشمند ، روی سر ما قرار میگیرند و با دقت بسیار زیاد می توانند انرژی یک فکر را اندازه بگیرند ، هر فکر قدرتی دارد که آن را با نمایش فرکانس (نوسان)اندازه گیری میکنند ؛

این مقاله را ببینید  اعتمادبه‌نفس چیست؟از چه راههایی اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهیم؟

افکار قدرتمند و پر انرژی با نوسان بسیار آرام ۴ تا ۱۲ هرتز ( و افکار ضعیف تر نوسان های بیشتری ۱۲ هرتز به بالا  را دارند .

دانشمندان بر این باور بودند که افکار میتواند بر اجسام اثر بگذارند ، آنها می خواستند راز فرمان پذیری و تغییر اشیاء را در مقابل افکار بفهمند .

 

تفاوت واقعیت و تجسم

✔ دانشمندان فهمیده اند : ذهن تفاوت بین واقعیت و تجسم را درک نمی کند و این انرژی قدرت فکر و تجسم است که در حرکت است و به جسم دستور میدهد و آن را درست مانند تجربه و باورش تغییر میدهد .این کشف باعث شد که انسانها به فکر فرو روند و از خودشان بپرسند واقعا چه رازی بین جسم و فکر و دنیای بیرون از ما برقرار است؟ 

با گذشت چند سال ، نتایج آشکار کرد که ما یک منبع بسیار قوی دریافت و ارسال فرکانس هستیم که با تمام جهان در ارتباط هستیم ، ما قدرتی بی نظیر در اثرگذاری و اثرپذیری داریم

کائنات ” نه ” را نمی فهمد

اصلی ترین قانون کل کائنات | ما همواره در حال ارسال و دریافت فرکانس به کائنات هستیم نکته ی بسیار جالب اینجاست که کائنات ” نه ” را نمی فهمد و فقط میتواند پاسخ مثبت دهد

ساده میگویم ، هر گاه بر احساس بد و نگرانی ، تمرکز شدید داری اینگونه زمزمه می کنی :

  • نکند فلان بیماری لا علاج را بگیرم !
  • نکند هرگز خوب نشوم !
  • نکند بی پول شوم!
  • نکند در روابطم شکست بخورم !

وقتی این‌گونه نجوا می کنی و همزمان حسی بد داری و از آن اتفاق ها وحشت داری ، خود بخود سیگنالی در این رابطه با کائنات می فرستی که در قالب کد انرژی منفی حس تو را منعکس می کند

وقتی چنین رفتار می کنی ، انگار که آن اتفاق را از کائنات درخواست می کنی و در فاصله ی کمی دچار نشانه های آن اتفاق می شوی ! چون کائنات، نه و نمی خواهم و دوست ندارم را ، نمی فهمد !

ناچار ،آن بیماری و فقر و ترس و شکست را به شدت بیشتری خواهی دید و وضع بدتر می شود.

اصلی ترین قانون کل کائنات ۷

همه اتفاقات صد در صد در تسلط ماست

اصلی ترین قانون کل کائنات | دقت کنید که با این قوانین، ما تسلط کامل و صد در صد بر هر آنچه که اتفاق می افتند، داریم یعنی میفهمیم که پدیده ی اتفاقی در جهان ما وجود ندارد ، همه چیز درست و به جا رخ میدهد و آنها همان هایی هستند که ما با افکارمان جذب میکنیم

این مقاله را ببینید  نکات کلیدی کتاب میلیونرهای کلیکی | با کسب‌وکار اینترنتی کمتر کار کنید، بیشتر زندگی کنید

و این چنین است که خداوند میفرماید : ما به شما اختیار کامل دادیم که زندگی خود را خلق کنید.

قانون جذب بسیار قدرتمند عمل میکند

لحظه ای نیست که جهان از این قانون استفاده نکند و لحظه ای نیست تمام کیهان رام این قانون نباشد

این قانون اینقدر دقیق است که ما ماهوارها ، موشک ها ، سفینه های خودمان را به میلیارد ها کیلومتر دورتر از خود میفرستیم بدون حتی صدم ثانیه ای تداخل و اشتباه آنها را طبق زمان بندی فرود می آوریم ، علت این قطعیت قوانین ثابت در تمام جهان هستند 

در تمام جهان مساحت یک مربع به صورت مشخصی حساب می شود.در همه جای دنیا ، یک دایره همواره گرد بوده است .در تمام کره ی زمین این ما هستیم که به زمین چسبیده ایم و زمین ما را جذب میکند و ما نیز ضعیف تر زمین را جذب می کنیم) چون زمین جرمش بیشتر است و انرژی بیشتری دارد ، ما را به خود چسبانیده است .این سری قوانین است که تمام کهکشان ها را کنار همدیگر نگه میدارد و به آرایشی زیبا می گستراند جهان همواره در نظمی توصیف نشدنی هدایت می شود ، همه چیز به نحو زیبایی دسته بندی و نشانه گذاری میشود ، جهان منطبق بر ریاضیات است و از قوانین ثابت پیروی می کند .

 

 جمع بندی: اصلی ترین قانون کل کائنات

در هر صورت ، جهان آنقدر هوشمند است که کوچکترین جزییات را در خودش ذخیره میکند و آن را بسط می دهد و از همان جنس و با مقداری که موجودات انرژی میدهند را به زندگی شان ، دعوت می کند.

به بیان ساده :

افکار ؛ به احساسات تبدیل می شوند و احساسات ؛ زبان تغییر کل جهان است.
یعنی احساسات ابراز الهام و تغییرات فرکانس هستند که واقعیت زندگی ما را خلق می کنند .
احساس و الهام ؛ هوش برتر جهانی در هر ذره است و روش گفتگو با خداست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.