اصلی ترین قانون کل کائنات

اصلی ترین قانون کل کائنات

 

 

عمیق ترین و اصلی ترین قانون کل کائنات
قانون جذب

اصلی ترین قانون کل کائنات

اصلی ترین قانون کل کائنات | در جهان همه چیز ، صورتی از انرژی است ، و این ترکیب طوری طراحی شده است که انرژی های مشابه همدیگر را جذب می کنند و همواره یکدیگر را تشدید می کنند !

هر وجودی از خودش انرژی منتشر می کند و انرژی را دریافت میکند.هر فکر سطحی از انرژی را دارد و هر وجود هوشیاری ، با افکاری که از خودش به جهان ارسال می کند ، فقط در یک فرکانس خاص قرارمی گیرد .
نکته ی بسیار جالب اینجاست که در آن فرکانس فقط اتفاقات و افراد و شرایطی را می بیند که هم انرژی و هم فرکانس با خودش هستند!!

 

ادیسون و انیشتین ، دو تا از دانشمندان مشهور جهان یک تئوری را به یک شکل ، به اثبات علمی رساندند . آنها گفتند : ذهن ما فرستنده و گیرنده انرژی ، به صورت ارتعاش است .

اصلی ترین قانون کل کائنات

یک راز بزرگ | اصلی ترین قانون کل کائنات

اما راز بزرگ اینجاست؛ شمایی که در حال مطالعه این نوشته ها هستید در بدن خود قوی ترین و سریعترین گیرنده و فرستنده ، در تمام جهان ، تاکید می‌کنم در تمام جهان را دارید .
این راز برای سال ها مخفی شده بود ؛ چون بسیار بسیار قدرتمند و مرموز بود .

مثالی ساده می زنم : بدن شما میلیون ها بار قدرتمند تر از چیزی شبیه دستگاه رادیو عمل می کند،یعنی وقتی رادیو را روی یک فرکانس تنظیم می کنیم ، دیگر قادر نیست صداهای دیگری را بشنود او فقط قادر است در آن فرکانس یک صدا را بشنود با افراد محدودی معاشرت کند و اخبار و آهنگی را بشنود که دقیقا توصیف شرایط درونی خودش است . با این اوصاف :

امکان ندارد یک فرد بیمار با یک طرز تفکر قبلی و همیشگی ، به طور همزمان در فرکانس سلامتی و بیماری قرار بگیرد ، یعنی امکان ندارد همزمان هم موج ۴۴ هرتز را گوش دهد ، هم ۹۰ هرتز!

امکان ندارد یک فرد فقیر ناگهان ایده های میلیاردی به ذهنش برسد و به آن ایده ها عمل کند!
امکان ندارد فردی با روابط زجر آور با افرادی که حس خوشبختی می کنند معاشرت کند!

 

این مقاله را ببینید  شعور ، آگاهی و هوش

واضح ترین بیان قانون جذب

قانون جذب ناظر بر این امر است که هرگونه انرژی (چه مثبت وچه منفی))با هر فرکانسی مرتعش کند ، دقیقا ؛ همان را به سوی خودت جذب می کند .اینطور است که جهان ، با هوش بسیار بالا همواره کبوتر با کبوتر و باز با باز را رعایت میکند. اینطور است که دارای نظم حیرت انگیزی است .

چه شما مسیحی باشید یا بودایی یا یهود یا مسلمان این قانون را فرا گرفته اید که می گوید : هر چیزی که تو به جهان می فرستی همان مقدار به تو بازمی گردد ، این واضح ترین بیان قانون جذب است .

تحقیقات انجام شده

اصلی ترین قانون کل کائنات | یک دانشمند در چند سال گذشته کشفی بسیار جالب داشت او با روش عکاسی کرلیان توانست از سطح انرژی بدن ما عکس بگیرد و انرژی آن را محاسبه کند . نتایج ، او را شگفت زده کرد !فهمید که بدن ، یک منبع بسیار بزرگ انرژی است ؛ انرژی خروجی از بدن ما ۱۲/۴۰۰ میلیون کیلووات ساعت است و میتواند برق یک شهر بزرگ را به مدت یک هفته تامین کند . بدن ما یک فرستنده و گیرنده ی انرژی به صورت بسیار قدرتمند است که در یک محدوده ی خاص عمل میکند .

تمام موجودات تمام اشیاء ، حتی خود شما فکر، حتی تخیل ، حتی تجسم صورتی از این انرژی هستند !!!

این قانون تمام ثروت و فقر ؛ تمام سلامتی و بیماری ؛ تمام روابط عاشقانه و نفرت انگیز ؛ تمام و تمام موفقیت ها و شکست ها را شامل می شود .

اصلی ترین قانون کل کائنات۰

جنس افکار ما از چیست؟

اصلی ترین قانون کل کائنات | زمانی که تجسم میکنیم یا فکری را در سر خود داریم برای ایجاد تصویر و رشته ی فکری کالری میسوزانیم ، کالری صورتی از انرژی است و هر چیزی که انرژی را مصرف کند پس خودش همان انرژی است ،در نتیجه این است تفکر و تجسم هم انرژیست زیرا انرژی را مصرف می کند!

هر فکر قدرتی دارد ؛ یعنی جدید ترین دستگاه ها به صورت یک کلاه سنسوری هوشمند ، روی سر ما قرار میگیرند و با دقت بسیار زیاد می توانند انرژی یک فکر را اندازه بگیرند ، هر فکر قدرتی دارد که آن را با نمایش فرکانس (نوسان)اندازه گیری میکنند ؛

این مقاله را ببینید  ۹راهکار فوق العاده برای ایجاد انگیزه در زندگی

افکار قدرتمند و پر انرژی با نوسان بسیار آرام ۴ تا ۱۲ هرتز ( و افکار ضعیف تر نوسان های بیشتری ۱۲ هرتز به بالا  را دارند .

دانشمندان بر این باور بودند که افکار میتواند بر اجسام اثر بگذارند ، آنها می خواستند راز فرمان پذیری و تغییر اشیاء را در مقابل افکار بفهمند .

 

تفاوت واقعیت و تجسم

✔ دانشمندان فهمیده اند : ذهن تفاوت بین واقعیت و تجسم را درک نمی کند و این انرژی قدرت فکر و تجسم است که در حرکت است و به جسم دستور میدهد و آن را درست مانند تجربه و باورش تغییر میدهد .این کشف باعث شد که انسانها به فکر فرو روند و از خودشان بپرسند واقعا چه رازی بین جسم و فکر و دنیای بیرون از ما برقرار است؟ 

با گذشت چند سال ، نتایج آشکار کرد که ما یک منبع بسیار قوی دریافت و ارسال فرکانس هستیم که با تمام جهان در ارتباط هستیم ، ما قدرتی بی نظیر در اثرگذاری و اثرپذیری داریم

کائنات ” نه ” را نمی فهمد

اصلی ترین قانون کل کائنات | ما همواره در حال ارسال و دریافت فرکانس به کائنات هستیم نکته ی بسیار جالب اینجاست که کائنات ” نه ” را نمی فهمد و فقط میتواند پاسخ مثبت دهد

ساده میگویم ، هر گاه بر احساس بد و نگرانی ، تمرکز شدید داری اینگونه زمزمه می کنی :

  • نکند فلان بیماری لا علاج را بگیرم !
  • نکند هرگز خوب نشوم !
  • نکند بی پول شوم!
  • نکند در روابطم شکست بخورم !

وقتی این‌گونه نجوا می کنی و همزمان حسی بد داری و از آن اتفاق ها وحشت داری ، خود بخود سیگنالی در این رابطه با کائنات می فرستی که در قالب کد انرژی منفی حس تو را منعکس می کند

وقتی چنین رفتار می کنی ، انگار که آن اتفاق را از کائنات درخواست می کنی و در فاصله ی کمی دچار نشانه های آن اتفاق می شوی ! چون کائنات، نه و نمی خواهم و دوست ندارم را ، نمی فهمد !

ناچار ،آن بیماری و فقر و ترس و شکست را به شدت بیشتری خواهی دید و وضع بدتر می شود.

اصلی ترین قانون کل کائنات ۷

همه اتفاقات صد در صد در تسلط ماست

اصلی ترین قانون کل کائنات | دقت کنید که با این قوانین، ما تسلط کامل و صد در صد بر هر آنچه که اتفاق می افتند، داریم یعنی میفهمیم که پدیده ی اتفاقی در جهان ما وجود ندارد ، همه چیز درست و به جا رخ میدهد و آنها همان هایی هستند که ما با افکارمان جذب میکنیم

این مقاله را ببینید  بزرگ ترین کشف قرن ۲۱

و این چنین است که خداوند میفرماید : ما به شما اختیار کامل دادیم که زندگی خود را خلق کنید.

قانون جذب بسیار قدرتمند عمل میکند

لحظه ای نیست که جهان از این قانون استفاده نکند و لحظه ای نیست تمام کیهان رام این قانون نباشد

این قانون اینقدر دقیق است که ما ماهوارها ، موشک ها ، سفینه های خودمان را به میلیارد ها کیلومتر دورتر از خود میفرستیم بدون حتی صدم ثانیه ای تداخل و اشتباه آنها را طبق زمان بندی فرود می آوریم ، علت این قطعیت قوانین ثابت در تمام جهان هستند 

در تمام جهان مساحت یک مربع به صورت مشخصی حساب می شود.در همه جای دنیا ، یک دایره همواره گرد بوده است .در تمام کره ی زمین این ما هستیم که به زمین چسبیده ایم و زمین ما را جذب میکند و ما نیز ضعیف تر زمین را جذب می کنیم) چون زمین جرمش بیشتر است و انرژی بیشتری دارد ، ما را به خود چسبانیده است .این سری قوانین است که تمام کهکشان ها را کنار همدیگر نگه میدارد و به آرایشی زیبا می گستراند جهان همواره در نظمی توصیف نشدنی هدایت می شود ، همه چیز به نحو زیبایی دسته بندی و نشانه گذاری میشود ، جهان منطبق بر ریاضیات است و از قوانین ثابت پیروی می کند .

 

 جمع بندی: اصلی ترین قانون کل کائنات

در هر صورت ، جهان آنقدر هوشمند است که کوچکترین جزییات را در خودش ذخیره میکند و آن را بسط می دهد و از همان جنس و با مقداری که موجودات انرژی میدهند را به زندگی شان ، دعوت می کند.

به بیان ساده :

افکار ؛ به احساسات تبدیل می شوند و احساسات ؛ زبان تغییر کل جهان است.
یعنی احساسات ابراز الهام و تغییرات فرکانس هستند که واقعیت زندگی ما را خلق می کنند .
احساس و الهام ؛ هوش برتر جهانی در هر ذره است و روش گفتگو با خداست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *