۱۲۰میلیون را ازدست ندهیم

۱۲۰میلیون را ازدست ندهیم

۱۲۰ میلیون را از دست ندهیم ؟

pi | 🔴یک ارز دیجیتالی جهانی وارد بازار شبکه های اینترنتی و ارزهای دیجیتالی گردید و جهت جذب و جلب توجه مشترکین، ارز خود را بصورت رایگان در اختیار اولین ورودی های مشترکین خود قرار داد که حدود یک ماه بعد, از طرف صرافی های بین المللی جهان و بازار بورس های جهانی هر بیت کوین یک دلار کشف قیمت و ارزش گذاری گردید و حدود یک سال بعد یعنی سال ۱۳۹۲ به تاریخ شمسی ایران هر بیت کوین دو برابر افزایش قیمت پیدا کرد تا اینکه در حال حاضر هر بیت کوین ۶۶۰۰ دلار معادل حدود ۱۲۰ میلیون تومان ارزش دارد.. بعبارتی اگه شخصی در سال ۱۳۹۰ خورشیدی ارز بیت کوین رایگان بصورت اشانتیون از بیت کوین می گرفت و یا در سال ۹۲ یک واحد بیت کوین به قیمت دو دلار می خرید الان قیمتش ۳۰۰۰ برابر شده بود یعنی هم قیمت دلار داخلی ایران افزایش پیدا کرده و هم قیمت جهانی بیت کوین با یه حساب سرانگشتی یک میلیون تومان خرید بیت کوین در سال ۹۲ الان ۳ میلیارد تومان ارزش داره که حتی از طلا نقدتر هستش و بعنوان طلای دیجیتال در جهان شناخته می شه و دولت ها و کشورها و بعضی از بانک های جهانی خرید ها و واریزها و تهاترهای مالی خودشون را با ارزهای دیجیتالی انجام می دهند.

⛔📣 ارز جدیدی به اسم پای (Pi network) توسط سه دانشجوی دکترای دانشگاه استنفورد ، برنامه نویسی شده و به سادگی با اپلیکیشنی به همین نام در دنیا شروع به فعالیت کرده است. به زودی با افزایش مشترکین pi تازه تاسیس به مرز ۱۰ میلیون نفر آنگاه در بازارها و بورس های جهانی قیمت گذاری پایه انجام خواهد شد که پس از قیمت گذاری از آن لحظه به بعد می بایست برای خرید و فروش این ارز دیجیتالی پول نقد به دلار پرداخت نماییم.

این مقاله را ببینید  اهمیت خوش‌بینی | چرا افراد خوش‌بین از موفقیت های بیشتری برخوردار می شوند؟

بهتون پیشنهاد می دهم چون ذخیره ارز pi رایگان هستش حتما ثبت نام کنید.
فکر کنم تا یک ماه اینده ذخیر و خرید ارز دیجیتالی pi رایگانه و هزینه و ریسکی نداره..
موقعی که مشترکین به ده میلیون نفر برسد ، کشف قیمت میشود و قابل خرید و فروش است.
در هر ثانیه از زمان ثبت نام یک ده هزارم pi به ارز دیجیتالی ذخیره شده شما افزوده می شه یکی در هر سه ساعت یک واحد pi که اگه در بورس کشف قیمت حداقل یک دلار برای هر pi بشه هر روز حداقل ۸ دلار پس انداز ارز دیجیتالی که ارزشمندتر از طلاست نصیب شما خواهد شد..(البته شاید 🤪)

Pi network ۱

مراحل ثبت نام:

۱- دانلود و نصب از طریق لینک زیر ( ترجیحا VPN رو روشن بذارید)

https://minepi.com/sormeyli2000

۲- هنگام ثبت نام می بایست continue with phone number رو انتخاب و شماره موبایل خودتون رو بدون صفر وارد نمایید

۳- مشخصات نام و نام خانوادگی رو وارد کنید و یک یوزر نیم برای خودتون انتخاب کنید ( یوزر نیم نباید تکراری باشد)

۴- بعد یوز و پسورد(حتما حرف اول از حروف بزرگ باشه و تو پسوردتون عدد بذارید) خودتون رو وارد کنید.

۵- در نهایت در قسمت:
invitation code
باید اینو بنویسی
sormeyli2000

۶- در نهایت شما ثبت نام و وارد اپلیکیشن می شوید و از اون لحظه به بعد شما عضو ارز دیجیتالی pi هستید و ملاحظه می کنید که در هر ثانیه داره به حساب شما ارز pi رایگان ذخیره می شه و عدد pi رو به بالا در حال افزایش هست.

این مقاله را ببینید  شعور ، آگاهی و هوش

۸-مهمترین خصلت این ارز، ذخیره توسط گوشی موبایل شماست و شما روزی فقط یکبار وارد اپلیکشن میشید و روی دکمه سبز رنگ(صاعقه) ذخیره ارز کلیک می کنید تا ارزهای جدید در حساب شما ذخیره شود. حتی در صورت خاموش بودن گوشی، اپلیکیشن در حال ذخیره ارز برای شماست.

۹.یوزر نیم و پسورد رو جایی یادداشت کنید که در اینده خواستین بفروشین مشکلی نباشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *