ما قویتریم یا کرونا

ما قویتریم یا کرونا


ما قوی تر هستیم یا ویروس کرونا

کرونا  ویروس | دوستان ما قوی ترین  و بزرگترین داروخانه دنیا را در بدن خودمان داریم که مرکز این داروخانه هیپوتالاموس ماست که از احساس قلبی ما دستور میگیرد .

هروقت ناراحت و غمگین هستیم هیپوتالاموس کورتیزول ترشح کرده و ایمنی بدن ما به شدت پایین آمده و هر ویروسی وارد بدن ما شود بر ماغلبه کرده و ما را بیمار می کند

کرونا | هروقت شاد هستیم این احساس به هیپوتالاموس دستور می دهد که اوکسی توسین و اندورفین ترشح کرده که ایمنی بدن را به شدت افزایش داده و هیچ ویروسی نمی تواند ما را بیمار کند.

 

کرونا ویروس 

ما قوی ترین داروخانه دنیا را در بدن خودمان داریم این نکته بسیار مهم است.
ما با نگرانی بستر را برای بیماری فراهم می کنیم ولی با ایجاد احساس خوب می توانیم کاری کنیم که ایمنی بدنمان افزایش یافته و هیچ ویروسی نتواند ما را بیمار کند.

احساس بد را از خود دور کنید از قدرتی که در بدن ما وجود دارد استفاده کنید و اجازه ندهید هیچ ویروسی وارد بدن شما شده و شما را بیمار کند.

باید به این موضوع آگاه باشیم تا زمانی که استرس و نگرانی را به خود راه می دهیم همیشه این بستر را برای ورود فعالیت انواع بیماریها و ویروسها فراهم کرده ایم .

کرونا | بجز این موضوع که هیپوتالاموس ما با ترشح انواع هورمونها سلامتی ما را در کنترل خود دارد
باید بگویم که بر طبق قانون جذب ما به هر چیزی بیشتر توچه و تمرکز کنیم آن موضوع را به زندگی خود جذب خواهیم کرد.
بنابراین تا جایی که می توانید به سلامتی توجه کنید نه میکروب و بیماری.

این مقاله را ببینید  چرا به آموزش نیاز داریم؟چرا دوره فانوس دریایی؟

پیشنهاد می کنم بجای استرس و نگرانی احساس شادی و خوشحالی را در خود ایجاد کنیم تا هیپوتالاموس با ترشح هورمونهای اکسی توسین و اندورفین ایمنی بدن شما را افزایش  داده  تا هیچ ویروسی حتی ویروس کرونا  نتواند شما را اذیت کند.

این موضوع را بسیار جدی بگیرید.

کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *