بزرگ ترین کشف قرن ۲۱

بزرگ ترین کشف قرن ۲۱

بزرگ ترین کشف قرن ۲۱

میدان انرژی قلب و مغز

هر ذره از خودش انرژی ساطع می کند که در مقیاس زیر اتمی می توان جنبش آن ذرت را اندازه گیری و برای هر کدام ارتعاشی را در نظر گرفت . پس ذره ای در عالم وجود ندارد که غیر از انرژی ماهیتی دیگری داشته باشد .

داخل بدن ما ، دو عضو فرستنده و گیرنده ی انرژی کد گذاری شده، به صورت نمایش ارتعاشی ، وجود دارند که به حالت بسیار قوی تری و سریع تر نسبت به رشته های DNA در سایر بافت ها عمل می کنند .این دو عضو ، به عنوان اولین فرستنده و گیرنده عمل می کنند و سایر بدن را تحت تاثیر میدان خود تحریک می کنند . این دو عضو قلب و مغز ما هستند . میدان انرژی قلب بسیار سریع تر و قوی تر عمل می کند و مغز را تحت تاثیر خودش تحریک می کند . در جدید ترین یافته ها به صورت علمی بارها اثبات شده است : که اول قلب می اندیشد ، اول قلب دریافت می کند و اول قلب حس می کند . بعد در یک ارسال بسیار سریع ، میدان مغز را در جریان این حجم اطلاعات قرارمی دهد . ما می دانیم بیرون از بدن خود چیزی داریم به اسم ذهنیت یا میدان باور ها می گویند .دردنیا نام های مختلفی برای آن داریم اما در تمام موارد می دانیم با جهان بیرون در ارتباطیم.این ذهنیت است که حالتی مانند یک میدان انرژی متمرکز و قدرتمند را ایجاد می کند.

 

این میدان انرژی ، قابل محاسبه و اندازه گیری است و به این بستگی ندارد که ما قبولش کنیم یا نه ، چون همواره عمل می کند . ما می دانیم که اگر از لبه ی یک بام بلند یک قدم جلوتر بیاییم در هر صورت سقوط می کنیم و اصلا بستگی ندارد حتی آدم خوب یا بدی هستیم ، در هر حالت قانون جاذبه ی زمین ، ما را به سمت خودش می کشد .می خواهم چیزی بگویم که هرگز از یاد نبرید :

قانون در هر صورت عمل می کند و چون تغییر نمی کند و این اصلا به حال شما بستگی ندارد! زیرا هر چقدر بد بین یا خوشبین باشید قانون عمل می کند . پس تا مانی که در راستای قانون عمل کنید همواره و همواره نتیجه یکسان است .

این مقاله را ببینید  جذب نيمه گمشده

 

تفکر

قانونی قدرتمند تر از قانون جذب

قانونی قدرتمند تر از قانون جذب هم هست که آن را کنترل می کند !یعنی دسته ای از قوانین کوانتوم فیزیکی هم هستند که بسیار قدرتمند تر از قوانین فیزیک کلاسیک عمل می کنند .این قوانین اساس خلقت هستند و در مقیاس بسیار ریز بررسی شده اند.

 

اصل کوانتوم فیزیک ، قانون جذب را کنترل می کند !!! یعنی ما می بینیم که پرنده با وجود قانون جذب زمین ، در هوا پرواز می کند! می بینیم هواپیما می تواند کیلومتر ها رابا وجود جاذبه ی شدید زمین بپیماید و به زمین برخورد نکند ! ما می بینیم با وجود تداخل اتفاقی بر اساس جذب ذرات ، حتی یک ماهواره به فضا پرتاب می شود و زمین را رصد می کند! و یا درک می کنیم که نوری از ستاره ی جبار در ۱۳۰۰ سال نوری از گذشته به چشم ما برخورد می کند و حقیقت دنیای دیگری را می گوید ! ویا ذره ای از هیچ پدید می آید و با هیچ نیروی خاصی گسترش می یابد و هزاران مثال دیگر .

یعنی :هر چیزی در جهان، به صورت آنی و با سرعت باور نکردنی ، با تمام ذرات دیگر در هر جهانی ودر هر فاصله ای از آن ، در ارتباط است و قانون و نیرویی مطلق این ارتباط را کاملا کنترل می کند .

 

 

بزرگ ترین کشف قرن ۲۱

بگذارید واضح تر بگویم چون بزرگ ترین کشف قرن ۲۱ ، همین موضوع است :

این نظریه با نام “در هم تنیدگی کوانتوم” مطرح شد که دو ذره ( دو رخداد ، دو اتفاق ) در هر فاصله ای از هم، در هر کجای جهان ، با سرعتی ، میلیارد ها برابر سرعت نور ، با هم در ارتباط و بر هم کنش اطلاعاتی هستند !

 

یعنی دو ذره وقتی یک بار با هم ملاقات داشته اند ویژگی هایی را از یکدیگر را در هوشمندی خود ذخیره می کنند و در هر جای دنیا اگر یکی از ذرات تغییر کند بدون درنگ آن ذره ی دیگر درآن سر دنیا سریعا تغییر می کند . انیشتین چون نمی توانست بپذیرد که تبادل اطلاعات بین ذرات (طبق نظریه نسبیت) بیش از سرعت نور انجام می گیرد ، با این نظریه تقریبا مخالفت کرد. اما اینشتین دریافت که براساس نظریه کوانتومی ، باید مابین ذراتی که حداقل یکبار با یکدیگر برهم کنش داشته اند، نوعی ارتباط اسرارآمیز درونی برقرار شود، به گونه ای که اگر ویژگی های کوانتومی یکی از این ذرات ، تغییر ایجاد کنیم ، مابقی آنها صرف نظر از اینکه در چه فاصله ای از ذره اول قرار گرفته اند- چه یک متر و چه یک میلیارد سال نوری- بلافاصله و بطور آنی از این تغییر ، تاثیر می پذیرد!

این مقاله را ببینید  چرا با گریه و زاری و التماس به خداوند به خواسته هایمان نمی رسیم | آخرین قانون جهان هستی |قانون جذب

اینشتین چون نتوانست درکش کند ابتدا ردش کرد اما بعد ؛ آن را ” ارتباط شبح وار فاصله ای ” نامید.

طبق نظریه ی جان بل در سال ۱۹۶۴ میلادی و آلن اسپکت در سال ۱۹۸۲ ، مطرح شد که : ذرات کوانتومی در هم تنیده شده اند و هوشمندانه در تمام جهان با هم در ارتباط اند .

 

تئوری بزرگ (فضا ، زمان) انیشتین به چالش کشیده شد

این بیان آنها ، تئوری بزرگ (فضا ، زمان) انیشتین را به چالش کشید و ثابت کرد انیشتین کلی و سر بسته ،صحبت کرده است . در نهایت ؛ طی میلیون ها آزمایش تجربی ، بالاخره در سال ۲۰۰۸ نیز فیزکدانان دانشگاه ژنو در سوئیس به رهبری نیکوالس گیسین با انجام آزمایشی توانستند صراحتا نشان دهند که :

ارتباط مابین ذرات در هم تنیده کوانتومی حداقل با سرعتی ، ده هزار برابر سریع تر از سرعت نور ، صورت می گیرد!

ده هزار برابر سریع تر از سرعت نور ، یعنی ؛ به جای ۳۰۰ هزار کیلومتر بر ثانیه ، ۳ میلیارد کیلومتر بر ثانیه اطلاعات را با سرعتی ما فوق طبیعی جابجا کنیم . یعنی از سرعت نور جلو تر بیافتیم و حدوداً فاصله بین خورشید تا اورانوس را که تقریبا ۲٫۷( میلیارد کیلومتر) است ، فقط در عرض (کمتر از ۱ ثانیه ) به صورت موج تشدید شده طی کنیم .این سرعت حیرت انگیز ابتدا باور کردنی نبود اما با انجام میلیونها آزمایش ، حقیقت یافت!

جالب اینجاست که همین سرعت جابجایی، برای ما خیلی زیاد است . اما صبر کنید . زمان ، خود در فضا متغییر است و این فقط واقعیت ما زمینی ماست . یعنی در بعد کهکشان و در نسبت زمانی کل جهان ها ،

سرعت انتقال، تشدید می یابد و در حد پلک زدن و حس کردن لحظه ای، جهان با دریافتهای جدید، کون فیکون می شود و یک آگاهی در آن واحد تمام کیهان را ، در می نوردد !

 

قدرت ذهن۱

قوانین طبیعت از تخیل هم پیشی گرفته است

درهم تنیدگی کوانتومی ،این اعجاب کوانتوم که اثبات می کند قوانین طبیعت از ماورای طبیعت و تخیل نیز پیشی گرفته و عجیب تر است . این اصل ورای فضا- زمان روی می دهد .دقت کنید فضا و زمان برای زمین یک واقعیت است ، چون قوانین روی زمین ما ، روی واقعیت زمان تنظیم شده اند . یعنی اگر این نظم به هم بخورد در واقع زمین از مدارش خارج می شود. اما جاذبه در ابعاد همه ی کهکشان ها صدق نمی کند چون بعد زمان در آنجا تغییر می کند و گاهی در جایی از کهکشان اصلا بعد زمان نداریم و زمان بی معنی می شود. پس در مقیاس بزرگ تر اصل کوانتوم فیزیک فراگیر ترین و قدرتمند ترین قانون کیهان است

این مقاله را ببینید  اصلی ترین قانون کل کائنات

یعنی : میزان گرانش و جاذبه ی زمین بر اساس جاذبه ی خورشید و سیاراتش عمل می کند . همچنین بعد زمان ما ، براساس سرعت نور خورشید تنظیم می شود . پس جذب یک قانون محدود زمینی است ودر سطح کیهان نمی تواند به صورت ریز ذره ای عمل کند ! پس حتما قانون قدرتمند تری از آن هم وجود دارد که در تمام جهان یکسان عمل می کند و وابسته به زمان و مکان نیست !

ساده تر می گویم :

بگذارید واضح تر توضیح بدهم :ُبرد نیروی گرانش ، بینهایت است و سرعت اثر کردن این نیرو طبق امواج گرانشی ، بر اساس سرعت نور می باشد. همانطور که اینشتین گفته است : اگر به عنوان مثال خورشید را ناگهان در منظومه ی شمسی برداریم ، چون بر طبق سرعت نور ، بسته ی نور از لحظه ی جدا شدن از سطح خورشید تقریبا ۸ دقیقه طول می کشد که به زمین برسد ، پس تاثیرگرانشی آن بلافاصله از بین نمی رود بلکه تقریبا ۸ دقیقه بعد زمین جاذبه ی خورشید را حس نمی کند و بعد از مدارش خارج می شود .پس طبق وجود خورشید و و جود سرعت نور می توانیم بگوییم تاثیر جاذبه ، بر اساس سرعت نور است . اما

سوال بزرگ اینجاست ؛ آیا اینشتین از هوش ذرات با خبر بود ؟ آیا او می دانست آگاهی می تواند از ذرات نور پیشی بگیرد ؟ آیا او می دانست قوانین بزرگ تری در کیهان، کل جهان را هدایت می کنند ؟

بی شک اگر می دانست هم اکنون نظریه خود را ترمیم می کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *